مشاورلاین، امنیت و اطمینان در مشاوره
فارسی

راهنمای استفاده از خدمات مشاورلاین


مشاورلاین یک سامانه جامع برای دریافت خدمات مشاوره روانشناسی و روانپزشکی است. در این سامانه کلیه خدمات تحت وب بوده و برای استفاده از آنها نیاز به نصب نرم افزار خاصی نیست.


برای دریافت خدمات مشاوره در مشاورلاین، ابتدا بر روی دکمه "شروع مشاوره" کلیک کنید. 


 


 


پس از آن وارد صفحه ثبت اطلاعات کاربری خواهید شد. اگر برای اولین بار می خواهید از سامانه مشاورلاین استفاده کنید، می بایست از قسمت "ایجاد حساب کاربری" یک نام کاربری برای خود ایجاد نمایید.پس از این مرحله، با وارد کردن اطلاعات خود وارد پنل کاربری خود شوید. در داشبورد پنل کاربری بخشهای زیادی وجود دارند، مثل صندوق پیام ها، جلسات مشاوره و ... . برای رزرو و کنسل نمودن نوبت مشاوره و نیز انجام مشاوره آنلاین باید بر روی گزینه "جلسات مشاوره" کلیک کنید.به منظور رزرو نوبت از متخصصین مشاورلاین، باید گزینه "رزرو نوبت مشاوره" را لمس نمایید. پس از آن حوزه های مشاوره قابل مشاهده هستند. از بین این حوزه ها نیز حوزه مشاوره مورد را انتخاب نمایید.پس از انتخاب حوزه، لیست متخصصان و مشاوران آن حوزه قابل مشاهده است. یکی از متخصصین را انتخاب  کرده و دکمه "مرحله بعد" را بزنید.حالا نوع مشاوره ای که می خواهید را انتخاب نمایید (آنلاین یا حضوری). ممکن از برخی مشاوران فقط یک نوع مشاوره داشته باشند، در این صورت ممکن است لیست برنامه کاری آنها فقط برای یک نوع مشاوره، قابل مشاهده باشد.پس از انتخاب نوع مشاوره برنامه کاری مشاور نمایش داده می شود. شما می توانید نسبت به رزرو نوبت 30، 45 و 60 دقیقه ای و یا ویزیت روانپزشک (20 دقیقه) اقدام کنید. فقط و فقط در صورتی که در مرحله قبل یکی از همکاران روانپزشک را انتخاب کرده اید، گزینه ویزیت روانپزشک راانتخاب نمایید.در این بخش همزمان با رزرو نوبت مشاوره باید نوع پکیج هم انتخاب شود. پس از رزرو نوبت اگر کوپن تخفیف دارید آن را در بخش مربوطه وارد نمایید تا هزینه با تخفیف محاسبه شود.


 


پس از این مرحله فاکتور نمایش داده شده و وارد درگاه پرداخت می شوید. پس از نهایی سازی پرداخت می توانید با لمس دکمه "ورود به پنل کاربری" وارد پنل خود شده و به داشبورد خود دسترسی داشته باشید.

زمانی که رزرو نوبت نهایی می شود، یک پیامک حاوی زمان و تاریخ جلسه از سمت مشاورلاین دریافت خواهید کرد. سعی کنید چند دقیقه قبل از شروع جلسه آنلاین وارد پنل کاربری خود شوید و از منوی سمت راست گزینه "جلسات مشاوره" و سپس "مشاوره آنلاین" را لمس نمایید. با لمس دکمه شروع مشاوره یک نوار باریک سیاه رنگ حاوی اطلاعات و زمان جلسه مشاوره برای شما نمایش داده می شود. زمانی که نوبت مشاوره شما فرا رسید این نوار سیاه رنگ را لمس نمایید.پس از لمس نوار سیاه رنگ در وقت مشاوره، صفحه چت یا اتاق مشاوره فعال می شود. در صفحه چت مشاورلاین امکان تماس به صورت ویدئویی، صوتی و پیامکی با مشاور وجود دارد. به دلخواه یکی از گزینه های تماس را انتخاب کرده و با مشاور در ارتباط باشید.


 وقتی گزینه نوع تماس را انتخاب کنید وارد صفحه زیر می شوید تا تماس نهایی شود. در این صفحه با مشاور تماس بگیرید تا مشاوره انجام شود.سیستم چت مشاورلاین به گونه ای است که معمولاً تماس با آن با اختلال کمی همراه است. اما اگر در هر مرحله تماس قطع شد به عقب برگردید و برای تماس مجدد اقدام کنید.


 


 نکته:


نیاز به مشاوره دارید؟
پشتیبانی آنلاین مشاورلاین
ارسال از طریق واتساپ