مشاورلاین، امنیت و اطمینان در مشاوره
فارسی
consultant-profile-image
ارتباط با مشاور :
دکتر غفار ملک خسروی
متخصص روانشناسی بالینی
مدرس دانشگاه
ش. پ: 976

دکتر غفار ملک خسروی متخصص روان شناس بالینی و مدرس دانشگاه است. ایشان دارای تجربه آموزشی و درمانی در حوزه های گوناگون است. دکتر ملک خسروی طی 18 سال کار روان شناسی و مشاوره تجربه همکاری با مراکز  مشاوره دانشگاه شهید بهشتی و کلینیک خانواده وکودک شهید بهشتی و کلینیک ها و بیمارستانهای مختلف دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و کلینیک دکتر کتایون خوشابی ومراکز مشاوره خصوصی و همچنین سازمانهایی چون شرکت توانیررا دارد. دکتر ملک خسروی دارای سابقه آموزشی و تدریس در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و پژوهشکده خانواده دانشگاه شهید بهشتی است. وی پژوهش هایی در زمینه خانواده و نیز اثرات موسیقی درمانی و نوروتراپی اجرا کرده و تالیفات و مقاله ها و سخنرانی هایی در این زمینه دارد. دکتر ملک خسروی دوره هایی در زمینه مشکلات جنسی گذرانده و تجربه کار با مراجعینی که با اختلالات جنسی روبرو هستند دارد. او سخنرانی های در این زمینه برای سازمانهایی چون استانداری تهران و برنامه و بودجه داشته است.

دکتر ملک خسروی دوره اولیه اکسترنشیپ زوج درمانی هیجان مدار را در تورنتو به استادی  خانم دکتر سو جانسون (مبدع این رویکرد) طی کرده و در حال ادامه این دوره می باشد.

ایشان دارای پروانه فعالیت حرفه ای و تخصصی از سازمان نظام روان شناسی و مشاوره بوده و عضو انجمن های روان شناسی ایران، انجمن روان شناسی بالینی ایران، و انجمن روان شناسی  بالینی کودک و نیز انجمن سایکوفیزیولوژی کاربردی و بیوفیدبک آمریکا می باشد. وی مدتی دبیر انجمن موسیقی درمانی بوده است. وی چندین سال تجربه کار با مراجعین آنلاین داخل و خارج از کشور را در رزومه خود دارد.

دکتر ملک خسروی هم اکنون با ارایه خدمات روان درمانی به ویژه مشکلات زوجی و اختلالات جنسی و مشاوره پیش از ازدواج  به مراجعین حضوری و آنلاین کمک می نماید.   

نیاز به مشاوره دارید؟
پشتیبانی آنلاین مشاورلاین
ارسال از طریق واتساپ