مشاورلاین، امنیت و اطمینان در مشاوره
فارسی
consultant-profile-image
ارتباط با مشاور :
دکتر پرویز دباغی
متخصص روانشناسی بالینی
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی
ش. پ: 715

پرویز دباغی هستم. متخصص روانشناسی بالینی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی

سوابق تحصیلی

تحصیلات دانشگاهی من در تمامی مقاطع تحصیلی به مدت 16سال در رشته روانشناسی بالینی و مشاوره بوده است. کارشناسی روانشناسی بالینی از دانشگاه تهران(1373) کارشناسی ارشد مشاوره از دانشگاه علامه طباطبایی (1375) کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی (1379) و دکترای تخصصی روانشناسی بالینیPh.D (1385) از انستیتو روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران. علاوه بر تحصیلات دانشگاهی ، به مدت بیش از 5سال همزمان در حوزه مطالعه و آموزش متون و رویکردهای اصلی تحلیلی و تحلیل شخصی زیر نظر تنها روانکاو عضو انجمن جهانی روانکاوی و سایر اساتید معتبرداخلی افتخار تلمذ و یادگیری و درمان را داشته ام.

سوابق کاری

از سال 1375 همزمان با تاسیس اولین مراکز مشاوره در ایران در مراکز مشاوره سازمان بهزیستی، دانشگاه تهران آموزش پرورش و مرکز مشاوره خصوصی و شخصی همزمان با تدریس دروس تخصصی دانشگاهی مقاطع کارشناسی ارشد، دکترای تخصصی روانشناسی بالینی، دکترای حرفه ای ،پرستاری و پیراپزشکی مشغول فعالیت بالینی ،روان درمانی و مشاوره می باشم. همچنین در این سالهای متمادی سرپرستی و سوپرویژن آموزش بالینی دانشجویان دکترا و ارشد را بر عهده داشته ام. استاد راهنما و مشاور بیش از 50 پایان نامه و چاپ بیش از 60مقاله در مجلات معتبر علمی و آموزشی داخلی و خارجی، بیش از 9 سال ریاست دانشکده پیراپزشکی، مدیریت بهداشت روان و رییس پژوهشکده علوم شناختی ،عضو هیات مدیره انجمن روانشناسی بالینی دو دوره وعضو کمیسیون تخصصی روانشناسی بالینی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور از دیگر فعالیت های من می باشد.

 حوزه‌های تخصصی

به عنوان یک روانشناس بالینی و روان درمانگر ،ضمن آشنایی کامل با مبانی و کاربرد رویکردهای شایع درمانی ،تشخیص و ارزشیابی برنامه آموزشی دانشگاهی روانشناسی بالینی، ،ترجیح و علاقه شخصی و آموزش ها ی تکمیلی و تخصصی من در استفاده از رویکردهای درمانی زیر می باشد:

Ø  روان درمانی تحلیلی فردی بلند مدت و کوتاه مدت

Ø زوج و خانواده درمانی با رویکرد هیجان مدار و تجربه ای

Ø گروه درمانی ،تحلیلی-تعاملی

حوزه های ترجیحی من در روان درمانی در مشاورلاین: درمان اختلالات خلقی واضطرابی (خصوصا افسردگی های مزمن، دوقطبی، وسواس ، پانیک وتروماهای جنسی و روانشناختی)،اختلالات شخصیت خصوصا اختلال شخصیت مرزی، روان درمانی اعتیاد، زوج وخانواده درمانی می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟
پشتیبانی آنلاین مشاورلاین
ارسال از طریق واتساپ