مشاورلاین، امنیت و اطمینان در مشاوره
فارسی
consultant-profile-image
ارتباط با مشاور :
دکتر مژگان لطفی
متخصص روانشناسی بالینی
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی
ش. پ: 3285

مژگان لطفی هستم، دکتری تخصصی روانشناسی بالینی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران در دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان (انستیتو روانپزشکی تهران).

سوابق تحصیلی

رشته تحصیلی و تخصصی من در تمام مقاطع دانشگاهی، روانشناسی بالینی بوده است. بنده پس از فراغت از تحصیل در مقطع کارشناسی روانشناسی بالینی از دانشگاه فردوسی، بلافاصله وارد مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه علوم پزشکی ایران شده و پس از آن برای  ادامه تحصیل در مقطع دکتری تخصصی (PhD) وارد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شدم. در سال 1392 از رساله دکتری خود دفاع کرده و با درجه عالی از این مقطع فارغ‌التحصیل شدم.

سوابق کاری

علی رغم فراغت از تحصیلات دانشگاهی، آموزش و فعالیت های علمی همواره یکی از دغدغه‌های اصلی من بوده و هست. از این رو، با علاقه زیادی که به موضوعات علمی داشتم تا به حال چندین مقاله و کتاب در موضوعات مختلف روانشناسی بخصوص تنظیم هیجان و اختلالات شخصیت به فارسی و انگلیسی چاپ کرده‌ام.

به غیر از سوابق فعالیت علمی، دانشگاهی و آموزشی اینجانب، می‌توان به مدیریت مرکز مشاوره دانشگاه تربیت مدرس اشاره کرد. بنده مدت 4 سال به عنوان مدیر مرکز مشاوره دانشگاه تربیت مدرس، مشغول به فعالیت بودم. به واقع، این دوران یکی از زیباترین دوران فعالیت حرفه‌ای من بود. چرا که کمک به دانشجویان چه به صورت مشاوره تخصصی و چه به عنوان عضو هیات علمی دانشگاه، همواره یکی از فعالیت‌های ارزشمند زندگی من تلقی می‌شود.

حوزه‌های تخصصی

به عنوان یک روانشناس بالینی و مشاور، از نظر حرفه‌ای سابقه ای طولانی در زمینه تشخیص و درمان اختلالات روانی، هیجانی و زوج درمانی دارم و مدت 15 سال است که در این زمینه به فعالیت تخصصی مشغول هستم. بدین منظور، مجوز فعالیت تخصصی و حرفه‌ای خود را از چندین سال قبل و به شماره ۸۵۳۲ از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران دریافت کرده‌ام.

در حال حاضر به صورت تخصصی به مشاوره و روان درمانی (درمان شناختی- رفتاری، فراتشخیصی و درمان مبتنی بر هیجان و تنظیم هیجانی)، مشاوره پیش از ازدواج، زوج درمانی و خانواده درمانی و ارتقای سلامت روان فردی و خانوادگی مشغول می‌باشم.

نیاز به مشاوره دارید؟
پشتیبانی آنلاین مشاورلاین
ارسال از طریق واتساپ